Savoir The King – Eau de Parfum Парфем

100 мл

999 ден

Опис

Освежувачко и екстремно заводливо дополнување на имиџот на еден среќен и сигурен маж. Композицијата започнува со свежа арома на листови од нане, придружени од зелено јаболко и сочен лимон. Комбинацијата на тонка зрна и здравец дополнета со  ванила  додава топлина и сензуалност. За крај нотите на кедар, дабов мов и ветиверија придонесуваат парфемот дополнително да добие машкост и зачинетост.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.