НА ПОПУСТ 35%

.TicWatch Смарт часовник Pro 3 GPS Shadow Black

 

 • Chipset:Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100
 • Екран:3,56 см (1,4 )
 • Retina AMOLED дисплеј
 • Резолуција:454 x 454p
 • Батерија:577mAh
 • Отпорност на вода:IP68
 • Конекција:5V1A(USB type A)
 • Bluetooth
 • GPS+Beidou+Glonass+Galileo+QZSS
 • NFC – Payments with Google Pay™
 • Меморија:1GB RAM, 8GB ROM
 • Android, iOS
 • Следење на срцевиот ритам
 • Следење на стресот
 • Режими на вежбање
 • Тренинг со висок интензитет
 • Дишење, сон, стрес, чекори, далечина, калории

12,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.