Тепих

Земја на потекло Белгија.

Тепих од еколошки полипропилен и полиестер. Тепихот е со посебна мекост, постојани бои и антистатичен. Дозволено е рачно и машинско чистење.

13,640 ден18,590 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.