TESLA Сецкалка за храна 400W

  • Моќност 400W
  • Капацитет на садот 1 л
  • Број на сечила 4
  • Материјал за сад Стакло
  • Лесно чистење
  • Безбедносен прекинувач Да
  • Должина на кабел (cm) 105
  • Тежина (кг) 1,65
  • Димензии 165 x 195 x 245

1,450 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.