НА ПОПУСТ 20%

TOKYO DRESS

Последен број S/M

A wide, long, casual dress with a kimono collar, side seams pockets and slightly puffed sleeves. Ideal for the warm summer days, with the option to be worn with an appropriate belt around the waist.

100% Linen

 

3,992 ден

Исчисти

Опис

Table of measures

MagnitudeChestWeistHipsHalf to the ground
S/M82-90cm62-70cm90-98cm104cm
L/XL90-98cm70-78cm98-106cm107cm

PLEASE ALLOW 1-3 BUSINESS DAYS FOR PRODUCTION

Дополнителни информации

Боја

Величина

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.