НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

#TOKYO DRESS

Широк лежерен долг фустан со кимоно јака, џебови во страничните шевови, и комотни набрани ракави.

Идеален за жешките летни денови, со можност да се носи со соодветен колан околу половината.

100 % ЛенA wide, long, casual dress with a kimono collar, side seams pockets and slightly puffed sleeves. Ideal for the warm summer days, with the option to be worn with an appropriate belt around the waist.

100% Linen

Available in fuchsia, lime, aquamarine and black

3,992 ден

Исчисти

Опис

Table of measures

MagnitudeChestWeistHipsHalf to the ground
S/M82-90cm62-70cm90-98cm104cm
L/XL90-98cm70-78cm98-106cm107cm

Дополнителни информации

Боја

Црна

Величина

L-XL, S-M

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.