URIAGE .D.S. ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ

• За космати делови на тело подложни на иритации, црвенило и перутење
• Антифунгалнодејство (Piroctone olamine)
• Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергени

776 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

150 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.