URIAGE ТЕРМАЛНА МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА КОМБИНИРАНА КОЖА 500мл

Ја чисти кожата и ја отстранува шминката, содржи екстракт од зелено јаболко, го враќа сјајот на кожата, прочистува .

605 ден

Опис

Сите производи на Uriage se:
• Хипоалергени, без парабени, мириси и вештачки бои
• Дерматолошки и офталмолошки тестирани препарати

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.