WILDA SIBERICA / SHED CONTROL ШАМПОН ПРОТИВ ПРЕКУМЕРНО МИТАРЕЊЕ – 400 МЛ.

ПРОТИВ МИТАРЕЊЕ

• ВОЛУМЕН

• ДИВО НАНЕ

• МАСЛО ОД КЕДАР

СМРЕКА

610 ден

Опис

За миленици кои се справуваат со прекумерно митарење! Во Сибир, волците сакаат да седат во грмушките од смрека. Нивните крзна и кожа се хранат од маслата, ретинолите и аминокиселините кои испаруваат и го забрзуваат обновувачкиот и регенерирачкиот процес. Милениците кои живеат во градовите немаат можност да имаат таков “луксуз”. Овој регенератор со екстракт од смрека ќе го направи крзното на вашето милениче убаво и густо.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.