WILDA SIBERICA / DELICATE ШАМПОН ЗА МИЛЕНИЦИ СО ОСЕТЛИВА КОЖА – 400 МЛ.

СМИРУВАЊЕ

• ОМЕКНУВАЊЕ
• СИБИРСКИ МОВ

• ЕКСТРАКТ ОД БЕЛА ВРБА

КАМИЛИЦА

610 ден

Опис

За миленичиња со многу нежна кожа. Безбедно за млади миленици.Кората и коренот од бела врба се омилената храна на зајците во текот на гладниот период од зимата.  Белата врба е богата со салицин, кој ја смирува кожата.

Погоден за кучиња и мачки.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете мала количина на влажно крзно, масирајте една минута, па потоа исплакнете со топла вода.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.