XIAOMI Mi Portable Photo Printer Paper Фото-хартија

Фото-хартија за твојот XIAOMI Mi Portable Photo Printer !

Пакување од 20 листови хартија специјализирана само за фото печат.

1×20

Големина на лист: 2×3 инчи

789 ден

Опис

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.