12inch in wide 4D Round Orbz Mylar Foil Balloon Балон лила

Додади персонализиран допир на твојата забава со нашите привлечни кружни орбз балони! Овие балони од фолија Mylar се совршен додаток на секоја шарена декорација за забава и одличен избор за извонредна уникатна фото позадина. Комбинирајте ги со други балони,  украсни материјали или букет со цвеќе.

450 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.