ARIETE Апарат за кафе

Капацитет 12 чаши.Прекинувач за вклучување/исклучување со светлосен индикатор. Мерач на нивото на водата. Нелеплива облога одржува топлина. Филтер и држач за филтер што се перат. Сјаен и мат финиш.

2,599 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.