AFRODITA Хранлива универзална крема со невен

Богат хранлив крем за секојдневна нега на кожата на лицето и телото. Со природно масло од невен и јојоба, кремот интензивно ја храни и уредува кожата, ја стимулира нејзината регенерација и ја остава мека, мазна и нежно ароматизирана.

175 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.