AFRODITA MEN Восок за брада

45 гр

542 ден

Нема на залиха

Опис

За брз, едноставен и миризлив стајлинг на брада и мустаќи со различна должина! Восокот од пчелин, шеа путер и природната арганска и златната маслина од јојоба масло, формула која ефикасно ги омекнува и скроти дури и најгустите брада и мустаќи. Исто така, обезбедува одлична заштита и негување на кожата под брадата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.