Akropolis Друштвена игра

  • Броj на играчи: 1-4
  • Времетраење: 20-30 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Gigamic

1,790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.