НА ПОПУСТ 19%

ARIETE ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ

Моќен и едноставен за употреба.

Со соковникот ги подготвувате вашите свежи овошни сокови за неколку минути.

Идеален за секој агол од куќата.

Моќност од 40 W.

Две години гаранција

1,299 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.