ARIETE DUETTO GARMENT IRON ВЕРТИКАЛНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

Ревитализирајте ги ткаенините со револуционерната вертикална пегла која може да стане и традиционална пегла

• Нелеплива керамичка плоча

• Капацитет на резервоар за вода 180ml

• Резервоар за вода што може да се отстрани

• Стапка на пареа 18 g/min

• Копче за пареа со континуирано заклучување на пареа

• Подготвена температура: LED на главата

• Ротациона плоча за преминување од пегла до облека

* Хоризонтално и вертикално пеглање Додатоци

• Четка за влакненца

• Притиснете панталони

3,899 ден

Опис

Иновативен вертикален уред за пеглање со патентирана технологија опремена со ротирачка глава од 180° што овозможува користење и како пегла со едноставно вртење на плочата. Вертикалното пеглање овозможува длабоко навлегување во влакната и нивно регенерирање, ослободување на ткаенините и отстранување на набори, мириси и влакненца, додека хоризонталното пеглање дозволува да се отстранат наборите, дури и на најтешко достапните места, благодарение на керамичката плоча.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.