ARIETE ТОСТЕР

Моќност 750 W.

Фиксирани плочи на скара.

Големина на плоча 23×13 cm.

Индикатор за вклучување.

Индикатор за светло за подготвеност.

Нелеплив слој за лесно чистење.

Вертикално складирање.

Складирање на кабелот за напојување.

Две години гаранција

1,316 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.