AURA VELVET MATTE 313 Компактна пудра

303 ден

Опис

Производ кој секоја жена треба да го има покрај себе.

Се одликува со висока пигментација и долготраен матирачки ефект. Крајниот резултат е прикривање на несовршеностите со мат, природен изглед на кожата на лицето без “брашнаста“ завршница.

Формулирана да обезбеди долготраен ефект дури и кога се наноси самостојно. Идеален за поправање на шминката во текот на денот. Тоа е причината за амбалажата со огледало и соодветен апликатор.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.