НА ПОПУСТ 11%

BIG BAN LONDON Сложувалка

  • 3 D сложувалка со 216 парчиња
  • Големина на сложувалката : 6 x 6 x 41 cm
  • Возраст: 10 +

1,990 ден

Само 1 останати во залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.