CLEMENTONI Rattle pincers Интерактивни клешти

Clementoni клештите се многу забавна интерактивна алатка со различни активности и ефекти на светлина и звук. Со оваа алатка, вашето бебе може да ги научи првите букви од азбуката преку весели песни и детски рими. Оваа играчка промовира координација на рака и око и ја стимулира перцепцијата на видот и слухот. Препорачана возраст од 10-36 месеци

10м-36 м

 

649 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.