COLOSSUS Сет керамички ножеви

  • Сет керамички ножеви
  • Гумена рачка
  • Комплет од 3 ножа

-нож од 20,3cm

-нож од 17,7cm

-нож за сецкање 10,5cm

2,520 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.