DELMARTE PREMIUM / Taj Mahal – White Tea

Медитација за здравје и енергија со бел чај, парчиња јагоди и свеж мирис на алое.

40-60мг кофеин

650 ден

Опис

20 кесички чај во едно пакување

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.