НА ПОПУСТ 23%

DENVER БЕЖИЧЕН ЗВУЧНИК Bluetooth speaker with solar panel and FM radio

Bluetooth звучник со соларен панел и FM радио

• Спарувајте го со смартфон и стримувајте музика

• Домет 8-10 метри

• Соларен панел за полнење на вградената батерија (1200mAh)

• USB и MicroSD слот за репродукција на MP3

• 80W максимален излез на енергија – (8W RMS)

• Вградена светлосна лампа

Овој Bluetooth звучник со соларен панел и FM радио е идеален за надворешна употреба и кампување, обезбедувајќи ви музика и светлост без потреба за струја. Спарувањето со смартфон е едноставно, а со домет од 8-10 метри можете слушате музика без ограничувања. Соларниот панел ги напојува вградените батерии (1200mAh), што го прави овој звучник еколошки и енергетски ефикасен. Има и USB и MicroSD слотови за репродукција на MP3 фајлови, што ви дава дополнителни опции за слушање на музика. Со 80W максимален излез на енергија (8W RMS), звукот е моќен и квалитетен. Вградената светлосна лампа е практичен додаток, особено ако користите звучникот надвор. Овој мултифункционален звучник е погоден за активности на отворено каде што струјата може да биде недостапна, а потребата за музика и светлост е присутна.

Две години гаранција

1,299 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.