ECOSAL Forte Антисептичко средство за дезинфекција на раце со додаток пумпица

500мл

271 ден

Опис

Антисептички раствор за дезинфекција на раце.

100 ml раствор содржи 46,0 g етанол; 25,0 g 2-пропанол

Помошни состојки: адитив за нега на кожата.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.