FANTINEL Roncaia Fusco Merlot Црвено Вино

Roncaia Fusco Merlot е црвено вино на Fantinel, кое се карактеризира со зрели, комлексни но истовремено и меки ароми.
Зреено е во 18 годишни дабови буриња .

1,690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.