НА ПОПУСТ 39%

GALENA 100% Памучни прекривачи кебиња за СОФА Spicy Red

100% Памучни Прекривачи / Кебиња кои можат да се користат и како софа прекривачи и како кебиња!

  • Материјал: 100% Памук
  • Бесплатна изработка по ваша димензија

790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.