GARMIN VENU SMARTWATCH SLATE BLACK

Garmin Venu гранит сино со сребрен хардвер, мултиспортски smart часовник

Прекрасен GPS smart часовник, направен за вашиот активен животен стил

Траење на батеријата до 5 дена и до 6 часа GPS со музика

Следете го вашето здравје деноноќно со комплетен сет на карактеристики за следење на здравјето 

Преземете музика на вашиот часовник за лесно слушање без телефон

Користете анимирани тренинзи што можат да се следат лесно од дисплејот на часовникот

Материјал за леќи: Corning Gorilla Glass 3

Материјал на рамка: нерѓосувачки челик

Боја на случајот: гранитно сино

Бенд QuickFit:: вклучен (20мм)

Лента: силикон

Големина на рамка: 43,2 x 43,2 x 12,4 см

Тежина: 46,3 гр

Рејтинг на вода: 50м (5 банкомати),

непропустлив за пливање

Тип на приказ: сончева светлина видлива, трансфлективна меморија во пиксел (MIP) Големина на екранот: 33 mm

Резолуција на екранот: 390 x 390 пиксели

Дисплеј во боја: да

25,199 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.