Pilates Ball + Pump 75cm Пилатес топка + пумпа

75см

930 ден

Опис

Пилатес топка 75цм со пумпа

Atleticore пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и  обликување на телото

Како да ја одберете вистинската големина:

Додека седите на топката, колената треба да ви бидат пониски од карлицата и колкот со горниот дел на телото да биде повеќе од 90°. За подетално видете ја таблицата

Големина на топката Ø (cm)

Висина на корисник H (m)

45

помал од 1,54

55

1,55 – 1,69

65

1,70 – 1,85

75

1,86 – 2,00

85

2,01 и повисок

Топката доаѓа заедно со пумпа

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.