WOW Johnny Jungle Plane Авионот од џунглата на Џони

 

  • Моторизиран авион на push & Go со реални звуци на моторот и автоматски тркала за вртење
  • Отстранлива пилотска фигура , Играј си со  пријателот и неговиот  придружник  тигар, 
  •  Тајно ротирачко држење на товар

 

1,233 ден

Опис

 

Придобивки

  • Погоден за деца на возраст од 1 – 5 години
  • Охрабрува развој на моторни вештини ,инспирира имагинативна и креативна игра со улоги
  • Без ПВЦ, нема токсична боја, БПА без мали делови
  • Лесни за чистење и безбедни фигури за миење во машина за садови
  • Сите WOW играчки се без батерија со забавни интерактивни карактеристики

Притисни го  Johnny за да ги активира своите пропелери за да може да се подготви за полетување! 3 тајни прегради можат да се најдат со ротирање на опашката и тие се полни до работ со сè што му е потребно на храбриот пилот и негвото миленичe тигар.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.