MADARA BOOST HYALURONIC BOOSTER СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ЗА ХИДРАТАЦИЈА 25 мл

Заострете ја вашата рутина за нега на кожа со овие навлажнувачки и зајакнувачки колагенски ампули, полнети со природна хијалуронска киселина и растителни шеќери кои ja врзуваат вода. Веднаш ја подобрува состојбата и изгледот на сувата, дехидрираната, напната, иритирана и истенчена кожа.  Помага да се врати дебелината преку стимулирање на структурните протеини на кожата.Ги рехидрира најдлабоките слоеви на кожата и формира навлажнувачки хидро филм, зајакнувајќи ја заштитната бариера на кожата.

СОВЕТ: секогаш користете засилувач како основен слој за да уживате во максимална пенетрација на активните средства. Нанесете ПМ, на врвот со хидратантна крема. За најдобри резултати, користете како курс на лекување 10 дена, потоа 2-3 пати неделно за да ги поддржите ефектите. Прекинете го горниот дел од ампулата. Нанесете на чисто лице и врат. Користете во рок од 24 часа.

1,535 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.