Mi Smart Standing Fan 2 вентилатор

Конвертибилен вентилатор (Стоење на под или на маса)
 бела боја
 140 степени ротација
 100 сетирања за брзина
 15W Brushless мотор
 WiFi конекција
 Dual blade дизајн на перката
 Бучност 58dB

5,900 ден

Опис

Двојни перки
Домет: 14 метри
Проток на воздух: 20m³/min
140 степени ротација
Номинална моќност: 15W
DC мотор
Мод за работа при спиење
WiFi конекција
Прилагодување на висина од 64cm до 100cm
Буност 30,2 dB минимално и 55,8 dB максимално
Гласовна контрола

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.