MOSSA VITAMIN MOISTURE ХИДРАТАНТЕН РЕГЕНЕРАТОР

Vitamin Moisture е регенератор кој смирува, обновува, елиминира електрицитет, оставајќи ја косата сјајна, волуменозна и со здрав изглед. Скапоценото масло од семе од јагода и длабински регенеративното масло од кокос обезбедува влажност и обновува оштетување, нудејќи негуван, мек и скротен резултат. Не создава наталожување, дури и по повеќекратно миење и ја остава косата лесна за стилизирање, мазна и свиленкаста.

855 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.