NUK 3 in 1 Греач за шишенца

Со помош на NUK 3во1 греачот загрејте ја брзо храната на саканата температура или пак одржувајте ја цело време на потребната температура за хранење.

  • Рамномерно загревање на беби шишенца и стакленки со помош на вода.
  • Постепено и рамномерно одмрзнување на замрзната храна.
  • Автоматско одржување на константна температура во текот на денот и ноќта.
  • Едноставно ракување и одржување.
  • Мал и компактен

 

2,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.