PHILIPS Филтер за вода за апарат за кафе

Филтер за вода за апарат за кафе

899 ден

Опис

Наменет за прочистување на каменец

Димензии на производот 40 Х 70 Х 60 мм

Тежина на производот 0,118 кг

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.