НА ПОПУСТ 10%

RANFORCE 100% Памучна постелнина Gitana

Димензии:

Навлака за јорган: 200×220 cm

Долен чаршав: 220×240 cm

2 Навлаки за перници: 50×70 cm

Материјал: 100% Памук
57 густина на ткаење на жица.
Има пропустливост на воздух.

Брзо се суши и лесно се пегла.
Се препорачува перење на 30 степени

2,331 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.