ROWENTA NANOCAPTUR Филтер

Патентирана технологија на  ROWENTA NANOCAPTUR трајно го уништува формалдехидот кој се смета за најопасен загадувач на домот според светската здраствена организација.

  • Гранулите во овој филтер доколку се заситени бојата ја менуваат во црвена, што значи дека е време да се замени филтерот , потребната замена се препорачува еднаш годишно следете ја бојата на гранулите. 

2,100 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.