.ROYAL CANIN® Sensible 33 Храна за сензитивни мачки 10кг+2кг ГРАТИС

10 кг

 

 

7,495 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Оптимално варење

• Висока запаливост

• Концентрирана енергија

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.