SATTWA Крем за ноќ со колаген

 

55 мл

594 ден

Опис

Хранлив крем за нега на кожата во текот на ноќта. Внимателно избраните навлажнувачи, колагенот и Д-пантенолот ја хранат кожата во текот на ноќта, ги измазнуваат тенките линии и брчките и ја прават кожата свежа наутро. Редовната употреба на овој крем резултира со еластична и мека кожа на лицето и на деколтето.

Производот е дерматолошки тестиран.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.