Smirnoff Ice Tropical

Smirnoff Ice Tropical е комбинација на овошен пунч и тропски вкусови. Направен со сода, Smirnoff No.21 вотка, манго и гуава.

  •  275ml

105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.