sVcareblends Балсам за брада со мирис на ванила

Балсам за брада со мирис на ванила (40гр), направен од 100% природни органски ладно цедени масла и е без парабен, парафин и бои.

  • Рачно направено, за целосна нега на вашите брада и кожа.
  • Ја хидрира брадата и ја прави здрава.
  • Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
  • Ја прави брадата уредна, мека и мазна.
  • За разлика од маслото за брада, балсамот е стилизатор за вашата брада и ќе ја зачува формата на брадата што вие ја посакувате.
  • Се нанесува по маслото за брада како финиш за стилизирање и во комбинација со маслото ја надополнува негата на влакното.

600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.