SVcareblends Beard Oil Apple Pie Масло за нега на влакно на брада

Маслото го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.
Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни
кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на
вештачки бои, парабени и мириси.
Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на
природата.

700 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.