Тепих

Рамноткаен тепих од еколошки полипропилен, антистатични и лесни за одржување.

Земја на потекло Белгија

980 ден5,490 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, , ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.