ТЕПИХ

Првокласни теписи изработени со најмодерна технологија и најквалитетна обработка на синтетичко влакно

100% полипропилен,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени (heat set)

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло : Белгија

4,147 ден21,462 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 135х200, 200×290, 80х140

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.