ТЕПИХ

60% полиестер,

40% полипропилен,

100% антистатични,

со постојани бои,

термички обработени,

густо ткаени,

практични за употреба,

дозволено рачно и машинско чистење и перење.

Земја на потекло: Белгија

7,632 ден13,759 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 160 x 230

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.