URIAGE ROSÉLIANE Крема за лице со SPF 30 40ml

  • Ја поправа и зајакнува кожната бариера
    Богата со термална вода Uriage со навлажнувачки и смирувачки својства и со Cerasterol-2F кои трајно ја реструктуираат кожната бариера, овој крем ја хидрира и обезбедува долготрајна удобност на кожата.
  • Ги зајакнува васкуларните ѕидови
    Екстрактите од црвени алги ги зајакнуваат ѕидовите на крвните садови, намалувајќи го нивниот изглед на површината на кожата.
    Ја обновува и зајакнува имунолошката бариера

888 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.