НА ПОПУСТ 15%

VEDERE ЦРНА ЧАНТА Matmazel

  • Боја: ЦРНА 
  • Димензија: 28*26*09 см
  • Матријал: ВЕШТАЧКА КОЖА И МАТЕРИЈАЛ ОД ТКАЕНИНА

3,790 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.