НА ПОПУСТ 15%

VEDERE МАСЛИНА ЧАНТА Matmazel

  • Боја: МАСЛИНА
  • Димензија: 24*34*10,5 см
  • Матријал: ВЕШТАЧКА КОЖА

4,190 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.