XIAOMI 50W 20000mAh Powerbank 3 Полнач

  • Батерија: Lithium-ion polym; 74 Wh 3.7V 20000 mAh
  • Приклучоци: 2 x USB; 1 x Type-C
  • Влезен напон: 5V 3A 9V 3A 12V 3A 15V 3A 20V 2.25A
  • Излезен напон: 50W MAX
  • Полнете три уреди во исто време со три порти (5V 4A 9V 3A 10V 5A 12V 3A 15V 3A 20V 2A), двонасочно брзо полнење Тype-C

3,226 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.