НА ПОПУСТ 29%

.XIAOMI ПАМЕТНА ГРЕАЛКА Lite EU

Боја: Бела

Форма: Кула

Димензии на производот: 18 длабочина x 18 ширина x 50 височина см

• Тежина: 2,2 kg
• Тајмер: 0–8 ч
• Напон: 220 – 240V
• Излезна моќност: 2000W
• Поставување на температурата: 22–28°C
• Компатибилност: Google Assistant, Amazon Alexa, Android, iOS

4,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.